510 571 522 biuro@eco-orlic.pl

Przyjmowanie odpadów przemysłowych Śląsk, Katowice, Chorzów, Bytom, Dąbrowa górnicza, Gliwice, Jaworzno, Mysłowice, Ruda śląska, Tychy, Zabrze

Produkty uboczne działalności przemysłowej muszą być utylizowane zgodnie ze znormalizowanymi, określonymi legislacyjnie zasadami. Regulacje te mają za zadanie ochronę środowiska naturalnego i zdrowia publicznego oraz zabezpieczenie ładu przestrzeni ogólnodostępnej. Odbiór odpadów przemysłowych powinien być powierzony wiarygodnej firmie, z zaawansowanym zapleczem technicznym i sprzętowym, gwarantującej sprawne i bezpieczne ich unieszkodliwienie zgodnie z obowiązującym prawem.

Nasze przedsiębiorstwo ma wieloletnie doświadczenie w oferowaniu efektywnych rozwiązań z zakresu gospodarki odpadami. Specjalizujemy się w przyjmowaniu, zbieraniu, transporcie, odzysku i neutralizowaniu śmieci niebezpiecznych, chemicznych i przemysłowych. Proponujemy kompleksową, systematyczną, w pełni profesjonalną obsługę na wszystkich etapach procesu: od przygotowania systemu zbiórki w placówce, poprzez odbiór, transport, na unieszkodliwieniu kończąc. Powierzając nam zadanie przyjmowania odpadów,  Klienci całościowo wypełniają swoje zobowiązania wobec służb sanitarno-epidemiologicznych oraz środowiska naturalnego. Działają zgodnie z literą prawa oraz w sposób odpowiedzialny społecznie, co przekłada się na pozytywny wizerunek firmy, a przez to jej wyniki finansowe i plany rozwojowe. Troska o los planety jest bowiem coraz częściej podstawą do oceny pracodawcy, partnera biznesowego i produktu.

Odpady przemysłowe – Śląsk

W usłudze przyjmowania odpadów przemysłowych opieramy się na innowacyjnej infrastrukturze, aparaturze, komponentach i procesach. Wszystkie obszary działalności operacyjnej naszej firmy objęte są rygorystyczną kontrolą jakości i nadzorem prawidłowości. Odpowiednio i z należytą starannością gromadzimy i zabezpieczymy je do transportu. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami, pojemnikami i kontenerami do zbiórki różnorodnych form stałych i płynnych.

Posiadając odpowiedni potencjałem kadrowym i sprzętowy jesteśmy w stanie spełnić wymagania Klientów w zakresie przyjmowania i zagospodarowania odpadów generowanych podczas procesów produkcyjnych i technologicznych. Do potrzeb Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, oferując rozwiązania zagospodarowania nimi w sposób optymalnie dopasowany do branży. Służymy wsparciem merytorycznym w klasyfikowaniu śmieci, dotrzymujemy umów oraz prowadzimy przyjazną politykę cenową.

Posiadamy wszystkie stosowne decyzje administracyjne. Każdy odbiór potwierdzamy Kartą Przekazania Odpadu zgodnie z wzorem określonym w stosownej ustawie. Działamy na terenie Śląska, proponując swoje świadczenia podmiotom z Katowic, Chorzowa, Bytomia, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Gliwic, Jaworzna, Mysłowic, Rudy Śląskiej, Tychów i Zabrza.

Działamy m.in. na terenie miast:

 • Bytom
 • Chorzów
 • Dąbrowa górnicza
 • Gliwice
 • Jaworzno
 • Katowice
 • Mysłowice
 • Ruda śląska
 • Sosnowiec
 • Tychy
 • Zabrze