510 571 522 biuro@eco-orlic.pl

Przyjmowanie gruzu – Śląsk, Sosnowiec, Katowice, Chorzów, Bytom, Dąbrowa górnicza, Gliwice, Jaworzno, Mysłowice, Ruda śląska, Tychy, Zabrze

Przyjmowanie gruzuJednym z typów ubocznych produktów jest przyjmowanie gruzu są to odpady budowlane powstające w trakcie rozbiórek budynków. Zaliczamy do nich przede wszystkim gruz betonowy, gruz ceglany i odpady materiałów ceramicznych. Są to produkty niestandardowe – najłatwiej i najbezpieczniej pozbyć się ich, zatrudniając profesjonalną firmę, która nie tylko zorganizuje odpowiedni transport, ale też w miarę możliwości i zgodnie z przepisami Unii Europejskiej podda przyjmowane odpady budowlane przetworzeniu bądź unieszkodliwieniu.

Naszą misją jest gospodarowanie odpadami według zasad określonych w dyrektywie obowiązującej w państwach członkowskich Unii Europejskiej, a więc przy wykorzystaniu ekologicznych, jak najmniej szkodliwych dla środowiska naturalnego technik przetwarzania. Klienci, którzy zdecydowali się na współpracę z Eco-Orlic mogą być całkowici pewni, że odpady produkowane przez ich przedsiębiorstwo zostaną poddane procesom bezpiecznego dla otoczenia przetwarzania bądź – w ostatecznych przypadkach – unieszkodliwienia.

Kompleksowe usługi

Firmy współpracujące z Eco-Orlic mogą liczyć na kompleksową obsługę z naszej strony. Przyjmujemy gruz i wszelkie odpady budowlane bezpośrednio od przedsiębiorstw w większości przypadków organizując ich transport. Specjalistyczne maszyny oraz pojazdy, którymi odbieramy gruz, pozwalają szybko i sprawnie dostarczyć odpady do siedziby Eco-Orlic, gdzie są odpowiednio sortowane, selekcjonowane i jeśli istnieje taka możliwość – przygotowywane do przetworzenia którąś z wykorzystywanych przez nas, ekologicznych metod. Sama usługa przyjmowania gruzu dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb klientów – kontenery o wskazanej pojemności wysyłane są na miejsce budowy, remontu czy rozbiórki raz bądź pojawiają się w nim cyklicznie, na bieżąco wywożąc powstające tam odpady budowlane.

W cenę przyjmowania gruzu przez Eco-Orlic wliczone są koszty wypożyczenia, postawienia oraz odbioru kontenerów, amortyzacja pojazdu, którym wywożone są odpady oraz recykling. W razie jakichkolwiek wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego w naszej siedzibie w Chorzowie. Działamy również na terenie Katowic i całego województwa śląskiego (m.in. Bytom, Chorzów, Dąbrowa górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Ruda śląska, Sosnowiec, Tychy, Zabrze). Przedsiębiorstwa, których działalność wiąże się z regularną produkcją odpadów, zachęcamy do stałej współpracy opartej na harmonogramie wywózek oraz indywidualnie opracowanemu systemowi zarządzania zbędnymi produktami.

Działamy m.in. na terenie miast:

 • Bytom
 • Chorzów
 • Dąbrowa górnicza
 • Gliwice
 • Jaworzno
 • Katowice
 • Mysłowice
 • Ruda śląska
 • Sosnowiec
 • Tychy
 • Zabrze